İade Şartları


Hazirtahmin.com kredili iddaa tahmin uygulamasıdır. Üyelerimize sunulan ödeme şekilleri ve geri iade şartları şu şekildedir.

Sitemize "kredi" ödemesi Havale/EFT/ATM veya Kredi/Banka Kartı seçeneği kullanarak yapılmışsa ve üyeye gönderilen "kredi" süresi başladığı andan itibaren 24 saat içerisinde verilen hizmetten memnun kalmaz ise üyeliğin 24 saati dikkate alınmak suretiyle takip eden 20 işgünü içerisinde üyenin belirtmiş olduğu hesaba kredi için yapmış olduğu ödeme geri gönderilir.

Siteye "kredi" ödemesi Kredi/Banka Kartı ile yapılmışsa ve üye 24 saat sonunda verilen hizmetten memnun kalmamışsa 24 saat sonunda iade isteyebilir. Üyenin geri iadesi siteye üyeliğinin 48 saat başlamak kaydı ile 20 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğu kredi kartına yapılır. Üyeler kredi satın aldıkları gün saat ve dakika üzerinden 24 saat geçtikten sonra üyeliklerini iptal edemeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

Kimler ücret iade talep edemez?
Paket yükseltme işlemi yapanlar ve kampanyadan yararlananlar (hediye kredi verilmişse veya indirimden yararlanılmışsa.) iade talepleriniz geçersiz sayılacaktır.

Ayrıca, üyelik zarfınca site üzerinde paylaşılan kuponlardan herhangi birisi tuttuğu taktirde, iade talebiniz geçersiz sayılacaktır. Bunun yanında keyfi ve nedensiz iadeler yapılmamaktadır.
Banko KuponlarBanko MaçlarSüper Analiziddaa tahminleri